Szanowni Państwo, z dniem 31.10.2020 Dagma zakończyła współpracę dystrybucyjną z Barracuda Networks. W związku z tym wsparcie techniczne jest świadczone w ograniczonym zakresie. Część zgłoszonych przez Państwa spraw jest przekazywana bezpośrednio do producenta. W szczególności dotyczy to procesu wymiany urządzeń (RMA), w którym – z powodu decyzji producenta – nie jesteśmy już w stanie pomóc.

Co dalej?

Szukasz rozwiązania NG Firewall?

Sprawdź Stormshield

Szukasz produktu do ochrony poczty?

Sprawdź ESET Mail Security

Bezpłatna wymiana urządzeń

Barracuda Networks jako jedyny producent rozwiązań bezpieczeństwa IT co 4 lata bezpłatnie wymieni Twoje urządzenia na nowe egzemplarze!

Jak często planujesz zmianę sprzętu?

Nieustanny rozwój nowych technologii i wzrost oczekiwań wobec możliwości sprzętowych powoduje, że kilka lat to w IT całe wieki. Martwisz się, że za kilka lat sprzęt w Twojej serwerowni przestanie wystarczać? Zachodzisz w głowę skąd pozyskać budżet na nowe wyposażenie? Niepotrzebnie! Zainwestuj w produkty Barracuda Networks, a koszt samego sprzętu poniesiesz tylko raz. bo co 4 lata wymienimy go na nową jednostkę.

Niemożliwe? A jednak!

Barracuda Networks jako jedyny producent rozwiązań bezpieczeństwa IT co 4 lata bezpłatnie wymieni Twoje urządzenia na nowe egzemplarze! Wystarczy, że posiadasz urządzenie Barracuda przez co najmniej 4 lata. A Twój egzemplarz posiada aktywne serwisy Energize Updates (EU) oraz Instant Replacement (IR). Tylko tyle. Spokojnie planuj przedłużenia licencji i wymianę stacji roboczych. Nowa Barracuda przyjedzie do Ciebie sama.

Sprawdź, czy już przysługuje Ci wymiana

Zgłoś się do nas. Wypełnij formularz!