Szanowni Państwo, z dniem 31.10.2020 Dagma zakończyła współpracę dystrybucyjną z Barracuda Networks. W związku z tym wsparcie techniczne jest świadczone w ograniczonym zakresie. Część zgłoszonych przez Państwa spraw jest przekazywana bezpośrednio do producenta. W szczególności dotyczy to procesu wymiany urządzeń (RMA), w którym – z powodu decyzji producenta – nie jesteśmy już w stanie pomóc.

Co dalej?

Szukasz rozwiązania NG Firewall?

Sprawdź Stormshield

Szukasz produktu do ochrony poczty?

Sprawdź ESET Mail Security

Aktualności

26 lipca 2019

Barracuda Wizjonerem w Magicznym Kwadrancie Gartnera dzięki PhishLine

Firma Barracuda, wiodący dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT, stworzonych z myślą o chmurze, została uznana Wizjonerem w raporcie Gartner Magic Quadrant 2019, w kategorii rozwiązań do szkolenia w zakresie bezpieczeństwa IT. Wyróżnienie zostało przyznane za platformę PhishLine. Wśród cech docenionych przez ekspertów instytutu Gartnera znalazły się kompletność wizji producenta (firmy Barracuda) oraz zdolność do jej realizacji.

barracuda#gartnerinformacja
28 maja 2019

Barracuda liderem w raporcie Enterprise Email Security

W prestiżowym raporcie The Forrester Wave™: Enterprise Email Security, Q2 2019 Barracuda została ogłoszona liderem w dziedzinie bezpieczeństwa e-mail przez niezależnych ekspertów firmy Forrester.

barracudainformacja
23 stycznia 2019

Dwie nagrody Produktu Roku dla rozwiązań Barracuda!

Już po raz siódmy, redakcja miesięcznika IT Professional oraz dziennikarze i czytelnicy magazynu IT w Administracji docenili najlepsze dostępne na rynku produkty IT. Rozwiązanie Barracuda Backup otrzymało aż dwa tytuły Produktu Roku.

barracudainformacja
14 grudnia 2018

ESET, DESlock oraz Barracuda nagrodzone w plebiscycie IT Professional oraz IT w Administracji!

Już po raz siódmy czytelnicy oraz redaktorzy miesięczników IT Professional oraz IT w Administracji zdecydowali, które z rozwiązań IT (urządzeń oraz usług), wyróżniających się na naszym rynku, otrzymają tytuły Produktów Roku wspomnianych magazynów. Prestiżowe nagrody otrzymały aż cztery produkty dystrybuowane przez DAGMĘ.

barracudaesetinformacja
20 listopada 2018

Barracuda Networks opublikowała wnioski z raportu nt. wykorzystania przez firmy definiowanych programowo sieci WAN (tzw. SD-WAN)

Barracuda Networks, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa sieci firmowych i ochrony danych, opublikowała wnioski z raportu nt. wykorzystania przez firmy definiowanych programowo sieci WAN (tzw. SD-WAN). Badanie miało na celu określenie, jak powszechne są rozwiązania SD-WAN, jak przedsiębiorstwa radzą sobie z ich wdrożeniem oraz jakie upatrują w nich korzyści, a jakie wyzwania.

barracudainformacja
22 października 2018

Barracuda nazwana Challengerem w Magicznym Kwadrancie Gartnera 2018

Barracuda, globalny dostawca zaawansowanych rozwiązań do ochrony sieci firmowej, poczty i backupu, została sklasyfikowana jako Challenger w prestiżowym raporcie Gartnera (Gartnera Magic Quadrant 2018) dla rozwiązań w kategorii Web Application Firewall.

barracuda#gartnerinformacja
03 września 2018

Barracuda Web Application Firewall z tytułem „Strong Performer”

Firma Forrester, jedna z najbardziej wpływowych i doradczych firm na świecie, dokonała analizy dziesięciu największych dostawców rozwiązań Web Application Firewall (WAF). Agencja w swoim raporcie The Forrester Wave™ wskazuje, że ataki na aplikacje internetowe są jednym z dwóch najważniejszych źródeł naruszenia bezpieczeństwa danych. Z raportu wynika również, że to zapory tych aplikacji (WAF) są kluczowym elementem skutecznej strategii bezpieczeństwa.

barracudainformacja
09 lipca 2018

Redakcja czasopisma „IT Professional” rekomenduje zaporę sieciową Barracuda CloudGen Firewall F600

Redakcja miesięcznika IT Professional, skierowanego do specjalistów z branży IT, przetestowała zaporę sieciową Barracuda CloudGen Firewall F600. Produkt został zrecenzowany przez dziennikarzy w lipcowym wydaniu czasopisma, uzyskując bardzo wysoką ocenę i tym samym oficjalną rekomendację redakcji.

barracudainformacja
24 maja 2018

Barracuda Networks wprowadza nową chmurową wersję Web Application Firewall

Firma Barracuda Networks zapowiedziała nową, chmurową usługę Web Application Firewall. Nowe rozwiązanie Barracuda WAF-as-a-Service to prosta, samodzielnie zarządzana zapora WAF, która oferuje klientom szerokie spektrum kontroli, od wdrożenia jednym kliknięciem do zarządzania nad tworzeniem i ustawianiem każdej zasady.

barracudainformacja
11 maja 2018

Kryptowaluty są łakomym kąskiem dla cyberprzestępców

Wartość Bitcoin wzrosła o ponad 180 procent w ciągu kilku tygodni. Częściowo wynika to z popularności cyberataków ransomware i ransomware-as-a-service, które podnoszą wartość tej waluty. Dlaczego? Raptowny wzrost popularności Bitcoina został również zauważony przez cyberprzestępców, którzy aktywnie dążą do kradzieży danych uwierzytelniających użytkowników, uzyskania dostępu do portfeli Bitcoin i włamują się do miejsc wymiany kryptowalut. Ponadto nieuregulowany charakter transakcji Bitcoin ułatwia cyberprzestępcom łatwe ukrywanie śladów ich działalności.

barracudainformacja