Szanowni Państwo, z dniem 31.10.2020 Dagma zakończyła współpracę dystrybucyjną z Barracuda Networks. W związku z tym wsparcie techniczne jest świadczone w ograniczonym zakresie. Część zgłoszonych przez Państwa spraw jest przekazywana bezpośrednio do producenta. W szczególności dotyczy to procesu wymiany urządzeń (RMA), w którym – z powodu decyzji producenta – nie jesteśmy już w stanie pomóc.

Co dalej?

Szukasz rozwiązania NG Firewall?

Sprawdź Stormshield

Szukasz produktu do ochrony poczty?

Sprawdź ESET Mail Security

Aktualności

25 kwietnia 2018

Placówki dyplomatyczne i ambasady w 18 krajach zaatakowane

Grupa Sednit, odpowiedzialna za ataki hakerskie ukierunkowane na konkretne kraje Europy Wschodniej i Azji, ponownie zaatakowała. Tym razem celem grupy stali się pracownicy ambasad, ministerstw spraw zagranicznych i placówek dyplomatycznych aż 18 krajów, m.in. z Rosji, Egiptu, Korei, Turcji, czy Urugwaju. Jak wskazują eksperci z ESET, to kolejny już atak wspomnianych hakerów. Ta sama grupa w przeszłości zaatakowała m.in. polską instytucję finansową.

barracudaesetinformacja
28 marca 2018

Barracuda Networks publikuje raport dotyczący bezpieczeństwa w środowiskach chmurowych

Barracuda Networks, dostawca chmurowych zabezpieczeń i rozwiązań do ochrony danych, opublikowała raport „Firewalls and the Cloud”. W sondażu, przeprowadzonym wśród specjalistów IT odpowiedzialnych za środowiska chmurowe, wzięło udział ponad 600 respondentów z całego świata.

barracudainformacja
16 marca 2018

Barracuda rozszerza swoje rozwiązania do ochrony danych o replikację do publicznej chmury AWS w regionie EMEA

Użytkownicy rozwiązania Barracuda Backup, partnerzy i dostawcy usług zarządzanych zyskują elastyczniejszy wybór między Barracuda Cloud a chmurą publiczną.

barracudainformacja
19 lutego 2018

Platforma Barracuda Security Insight ujawnia szczególnie szkodliwe typy plików

Nowa platforma doradcza informuje w czasie rzeczywistym o trendach w zaawansowanych zagrożeniach.

barracudainformacja
24 stycznia 2018

Barracuda NextGen Firewall z certyfikacją ICSA Labs

ICSA Labs to niezależna organizacja testująca niezawodność i wydajność produktów z zakresu bezpieczeństwa IT. Jeden z ostatnich testów ICSA Labs dotyczył rozwiązań Advanced Threat Defence. Certyfikację otrzymała platforma Barracuda NextGen Firewall z modułem Advanced Threat Protection, uzyskując w teście znakomite wyniki.

barracudainformacja
24 stycznia 2018

Pięć największych cyberzagrożeń na nadchodzące kilkanaście miesięcy

Barracuda Networks przedstawia pięć najbardziej prawdopodobnych i najgroźniejszych cyberzagrożeń, o jakich należy wiedzieć, aby uniknąć niebezpieczeństw związanych z poruszaniem się w sieci. Przewidywania te dotyczą nie tylko roku 2018, ale najbliższych kilkunastu miesięcy i stanowią omówienie wybranych, najistotniejszych zagrożeń, wymierzonych w duże instytucje i użytkowników indywidualnych.

barracudainformacja
15 stycznia 2018

Barracuda Networks przejmuje firmę PhishLine

Oferta firmy Barracuda poszerzy się o platformę symulacji i szkoleń socjotechnicznych PhishLine do ochrony przed ukierunkowanymi atakami przeprowadzanymi za pośrednictwem poczty elektronicznej.

barracudainformacja
08 stycznia 2018

Służba zdrowia na celowniku cyberprzestępców

Organizacje ochrony zdrowia stanowią łatwy i częsty cel cyberprzestępców – jak zabezpieczyć wrażliwe dane pacjenta? Przestępcy wykorzystują oprogramowanie typu ransomware do wyłudzania dużych kwot pieniędzy od organizacji działających w wielu sektorach, niezależnie od ich wielkości. Duże instytucje publiczne, posiadające wrażliwe dane stanowią dla nich idealny cel.

barracudainformacja
08 stycznia 2018

Barracuda Advanced Threat Protection Produktem Roku 2017

Redakcja i Czytelnicy miesięcznika IT Professional już po raz szósty wybrali najlepsze ich zdaniem produkty IT. Głosowanie odbywało się między innymi w kategorii backup, wirtualizacja, sprzęt czy sieci LAN i WAN. Wyborem Redakcji w kategorii bezpieczeństwo - oprogramowanie i rozwiązania chmurowe, Produktem Roku 2017 została platforma Barracuda Advanced Threat Protection.

barracudainformacja
22 listopada 2017

Barracuda zapowiada nowe funkcje zapór Cloud Generation Firewall

Integracja z usługami chmury publicznej umożliwia rozliczenia w modelu podobnym do opłat za media i zapewnia zautomatyzowaną kontrolę bezpieczeństwa w procesach DevSecOps.

barracudainformacja