Szanowni Państwo, z dniem 31.10.2020 Dagma zakończyła współpracę dystrybucyjną z Barracuda Networks. W związku z tym wsparcie techniczne jest świadczone w ograniczonym zakresie. Część zgłoszonych przez Państwa spraw jest przekazywana bezpośrednio do producenta. W szczególności dotyczy to procesu wymiany urządzeń (RMA), w którym – z powodu decyzji producenta – nie jesteśmy już w stanie pomóc.

Co dalej?

Szukasz rozwiązania NG Firewall?

Sprawdź Stormshield

Szukasz produktu do ochrony poczty?

Sprawdź ESET Mail Security

Aktualności

21 listopada 2017

Firmy z obszaru EMEA migrują do Office 365 i na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo

Firmy z obszaru Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) coraz chętniej przechodzą na pracę z pakietem biurowym Microsoft Office 365. Jednak wraz z ostatnimi atakami cybernetycznymi obawy dotyczące bezpieczeństwa nadal pozostają jedną z największych barier, które utrudniają wdrażanie rozwiązań chmurowych - tak wynika z ankiety przeprowadzonej przez firmę Barracuda Networks, Inc. (NYSE: CUDA). Badanie zrealizowano wśród 400 respondentów z organizacji z obszaru EMEA.

barracudainformacja
20 listopada 2017

Barracuda NextGen Firewall z pozytywną opinią AV-Comparatives

AV-Comparatives to popularna organizacja, badająca skuteczność rozwiązań zabezpieczających komputery i sieci informatyczne. W jednym ze swoich ostatnich raportów AV-Comparatives oceniła rozwiązania przeznaczone do ochrony firmowych stacji i infrastruktury sieciowej. Rekomendację „Approved” uzyskało m.in. rozwiązanie Barracuda NextGen Firewall.

barracudainformacja
14 lipca 2016

Firewall nowej generacji: Barracuda wprowadza zaporę F-Series 7.0

Nowe rozwiązanie Barracuda NextGen Firewall 7.0 umożliwia bezpieczne używanie technologii chmurowych klientom, którzy mają rozproszone środowiska sieciowe i wykorzystują chmurę publiczną oraz platformy Infrastructure-as-a-Service.

barracudainformacja
23 czerwca 2016

Barracuda z tytułem 2016 Microsoft Azure Certified ISV Solution Partner of the Year

Barracuda Networks, Inc. (NYSE: CUDA) zdobyła tytuł Partnera Roku 2016 w zakresie certyfikowanych rozwiązań ISV dla Microsoft Azure (2016 Microsoft Azure Certified ISV Solution Partner of the Year). Microsoft wyróżnił firmę za ciągłe innowacje technologiczne, które pomagają klientom bezpiecznie przenosić obciążenia robocze i aplikacje do chmury Azure.

barracudainformacja
09 marca 2016

Nowe urządzenia oraz brama wirtualna z serii S NextGen Firewall

Barracuda Networks rozszerzyła swoją rodzinę zapór NextGen Firewall o nowe rozwiązania z serii S: urządzenia Secure Connector 1 (SC1) oraz bramę wirtualną Secure Access Concentrator (SAC). Nowe rozwiązania, oferujące zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, umożliwiają łatwe i ekonomiczne centralne zarządzanie sieciami rozproszonymi i hybrydowymi. Pozwalają organizacjom bezpieczne łączyć się z tysiącami urządzeń końcowych, takich jak bankomaty lub inne rozwiązania zdalne, umożliwiając tym samym wdrażanie strategii Internetu Rzeczy.

barracudainformacja
18 lutego 2016

Barracuda wprowadza nowe narzędzie do wykrywania luk bezpieczeństwa w środowiskach lokalnych, chmurowych i hybrydowych

Barracuda Networks wprowadziła do oferty Barracuda Vulnerability Manager, nową usługę opartą na chmurze, pomagającą wykrywać luki bezpieczeństwa w stronach internetowych i aplikacjach działających w środowiskach lokalnych, chmurowych i hybrydowych.

barracudainformacja
21 stycznia 2016

Barracuda: pakiet usług chmurowych do zabezpieczania, archiwizacji i backupu danych w Office 365

Barracuda Essentials for Office 365 łączy trzy rozwiązania firmy Barracuda – Barracuda Email Security Service, Barracuda Cloud Archiving Service i Barracuda Cloud Backup – w łatwym w użyciu i zarządzaniu pakiecie usług chmurowych, które pomagają organizacjom bezpieczniej i efektywniej pracować w środowisku Office 365.

barracudainformacja
17 listopada 2015

Barracuda Networks wprowadza nowe, zaawansowane zapory sieciowe nowej generacji w formie desktopów

Barracuda wprowadza do oferty pierwsze w branży zaawansowane zapory sieciowe nowej generacji w cenie poniżej 700 dolarów. Producent zaprezentował cztery nowe urządzenia typu desktop, skierowane do organizacji, które w coraz większym stopniu polegają na aplikacjach chmurowych, takich jak „oprogramowanie jako usługa” (software-as-a-service, SaaS), Microsoft Office 365 oraz publiczne platformy chmurowe, w tym Amazon Web Services i Microsoft Azure.

barracudainformacja
12 października 2015

Kosztowne wycieki danych. Jak ich uniknąć?

Cyberataki stają się coraz bardziej powszechne. Ważne jest zatem, aby firmy były świadome tego, ile tak naprawdę kosztują wycieki danych – artykuł Wielanda Alge, wiceprezesa i dyrektora generalnego na region EMEA, Barracuda Networks.

barracudainformacja
17 września 2015

Nie wszystkie zapory sieciowe nowej generacji są takie same

Godzenie rozbieżności między rzeczywistymi potrzebami klientów a standardową ofertą zapór sieciowych jest trudne. W jaki zatem sposób zbudować własne, bezpieczne rozwiązanie typu Application Delivery Network?

barracudainformacja