Szanowni Państwo, z dniem 31.10.2020 Dagma zakończyła współpracę dystrybucyjną z Barracuda Networks. W związku z tym wsparcie techniczne jest świadczone w ograniczonym zakresie. Część zgłoszonych przez Państwa spraw jest przekazywana bezpośrednio do producenta. W szczególności dotyczy to procesu wymiany urządzeń (RMA), w którym – z powodu decyzji producenta – nie jesteśmy już w stanie pomóc.

Co dalej?

Szukasz rozwiązania NG Firewall?

Sprawdź Stormshield

Szukasz produktu do ochrony poczty?

Sprawdź ESET Mail Security

Aktualności

07 września 2015

Nowe rozwiązanie Barracuda Backup Vx pozwala tworzyć kopie zapasowe w środowiskach wirtualnych

Barracuda Backup Virtual Appliance (Vx) to rozwiązanie programowe, które można wdrożyć w środowisku wirtualnym, aby wykorzystać istniejącą infrastrukturę obliczeniową i pamięciową, a jednocześnie zoptymalizować zużycie lokalnej pamięci masowej i pasma sieciowego poprzez deduplikację i kompresję.

barracudainformacja
05 sierpnia 2015

Barracuda zwiększa wydajność linii produktów Load Balancer ADC

Barracuda zwiększa wydajność linii produktów Barracuda Load Balancer ADC – bez podnoszenia ich cen.

barracudainformacja
28 lipca 2015

Barracuda Networks wprowadza aplikację mobilną CudaLaunch

Nowa aplikacja na urządzenia iOS i Android upraszcza mobilny dostęp do aplikacji i sieci chmury prywatnej przez zaporę Barracuda NG Firewall.

barracudainformacja
22 lipca 2015

Barracuda: Kompatybilność z Windows 10

barracudainformacja
21 lipca 2015

Europejskie firmy średniej wielkości obawiają się czy ich infrastruktura podoła oczekiwaniom biznesowym

Nowe badanie zlecone przez Barracuda Networks pokazuje rosnące obawy firm średniej wielkości dotyczące tego, jak nowe praktyki biznesowe wpływają na infrastrukturę sieciową i bezpieczeństwo IT.

barracudainformacja
15 lipca 2015

Barracuda ułatwia klientom wdrażanie swoich rozwiązań w chmurze Amazon Web Services

Nowy program partnerski AWS Marketplace Consulting pomaga klientom znaleźć dostawców rozwiązań certyfikowanych przez Barracuda Networks.

barracudainformacja
07 lipca 2015

Barracuda czołowym dostawcą zintegrowanych urządzeń do backupu według rankingu IDC

Barracuda zajęła pierwsze miejsce w kategorii dostaw zintegrowanych, wyspecjalizowanych urządzeń do backupu (purpose built backup appliance, PBBA) w rankingu IDC Worldwide PBBA Tracker za 1. kwartał 2015 r.

barracudainformacja
02 lipca 2015

Ulepszone rozwiązanie Web Application Firewall do scentralizowanego zarządzania systemami lokalnymi

W nowej wersji Barracuda Web Application Firewall (8.0) dodano obsługę najnowszych funkcji Barracuda Control Server, lokalnej scentralizowanej platformy administracyjnej. Usprawnia to zarządzanie aktualizacjami produktów, współdzielonymi zasadami oraz usługami w wielu klastrach i centrach danych.

barracudainformacja
26 czerwca 2015

Ochroniarz nie powinien zamykać VIP-a w piwnicy

Zawsze myślałem, że bezpieczeństwo IT nigdy nie będzie tematem, który rzeczywiście interesowałby kierownictwo najwyższego szczebla. Myliłem się. Coś, o czym mówiłem przez lata, teraz okazuje się nieprawdą. Bezpieczeństwem IT interesują się nie tylko dyrektorzy zarządzający, CEO i szefowie korporacji, ale nawet przywódcy krajów, tacy jak Angela Merkel i Barack Obama. Luki w zabezpieczeniach sprawiają, że infrastruktura jest dziurawa i podatna na atak. Bez względu na to, czy zostały już wyciągnięte wnioski, czy też nie, sektor bezpieczeństwa IT jest obecnie w centrum uwagi. Starsza kadra kierownicza chce rozmawiać – właśnie na to zawsze liczyliśmy. Z tym, że teraz musimy jakoś z tym żyć.

barracudainformacja
23 czerwca 2015

Premiera rozwiązania SaaS Cloud-to-Cloud Backup, wspierającego środowiska Microsoft Office 365

Barracuda Backup oferuje większą elastyczność procesów ochrony danych i usuwania skutków awarii dzięki długoterminowej retencji oraz możliwości przenoszenia danych między systemami fizycznymi i wirtualnymi.

barracudainformacja