Szanowni Państwo, z dniem 31.10.2020 Dagma zakończyła współpracę dystrybucyjną z Barracuda Networks. W związku z tym wsparcie techniczne jest świadczone w ograniczonym zakresie. Część zgłoszonych przez Państwa spraw jest przekazywana bezpośrednio do producenta. W szczególności dotyczy to procesu wymiany urządzeń (RMA), w którym – z powodu decyzji producenta – nie jesteśmy już w stanie pomóc.

Co dalej?

Szukasz rozwiązania NG Firewall?

Sprawdź Stormshield

Szukasz produktu do ochrony poczty?

Sprawdź ESET Mail Security

Aktualności

27 września 2013

Chmura Copy.com teraz w bezpłatnym wariancie dla biznesu

Barracuda Networks udostępniła klientom biznesowym bezpłatny wariant swojego wirtualnego dysku Copy.com o pojemności 75 GB dla maksymalnie pięciu użytkowników w danej firmie. Równocześnie z udostępnieniem darmowego wariantu dla firm serwis Copy.com zyskał nową szatę graficzną, udoskonalony interfejs oraz rozbudowany panel administracyjny.

barracudainformacja
30 lipca 2013

Popularność można kupić - zwłaszcza w sieci

Chęć szybkiego zdobycia popularności na Twitterze popycha niektórych użytkowników sieci do szukania rozwiązań niestandardowych. Jednym z nich jest kupowanie fałszywych fanów, tzw. followersów. Tego typu działania są szczególnie popularne wśród osób powszechnie znanych. Rok temu takie działanie zarzucono Mittowi Romneyowi, a ostatnio również polskiemu politykowi, należącemu do największej partii opozycyjnej. Za ile można kupić w sieci nowych fanów? Eksperci z firmy Barracuda Networks twierdzą, że koszt zakupu 1000 nowych fanów na Twitterze to niespełna 20 dolarów.

barracudainformacja
23 lipca 2013

Rozwiązania Barracudy z kolejnymi nagrodami

Firma Barracuda Networks, dostawca zaawansowanych rozwiązań przeznaczonych do ochrony firmowej sieci otrzymała dwa wyróżnienia od czytelników amerykańskiego magazynu ChannelPro adresowanego do resellerów rozwiązań IT. Barracuda uzyskała dwa brązowe puchary: dla dostawcy najlepszego rozwiązania przeznaczonego do ochrony poczty oraz dla najlepszego dostawcy sprzętu zabezpieczającego.

barracudainformacja
22 lipca 2013

„Wart swojej ceny” – recenzja Barracuda NG Firewall w Networld

Warto zwrócić uwagę na (...) wyróżniające je funkcjonalności (autorski VPN, filtr aplikacyjny czy inspekcję SSL) oraz unikalne podejście do centralnego zarządzania, które ma na celu minimalizację nakładu pracy administratorów, a co za tym idzie – zmniejszenie kosztów zatrudnienia technika w każdej placówce, gdzie zainstalowany jest NG Firewall. Rozwiązanie Barracuda NG Firewall bez względu na wersję i funkcjonalność jest warte swojej ceny szczególnie obecnie, gdy skuteczna ochrona dostępu do danych i przepływu informacji jest tak trudna do utrzymania.

barracudainformacja
16 lipca 2013

Szukasz taniego iPhone'a lub Galaxy S4? Cyberprzestępcy to wiedzą!

Firma Barracuda przechwyciła za pomocą jednego ze swoich honeypotów, czyli pułapek zastawianych w internecie na rozprzestrzeniające się zagrożenia, serię wiadomości podszywających się pod komunikaty rozsyłane przez brazylijski Groupon. E-maile odsyłały do starannie spreparowanej witryny WWW. Oferty wyeksponowane w serwisie, do złudzenia przypominającym oryginalny Groupon, wyjątkowo skutecznie przyciągały uwagę internautów. Nie wiadomo ile osób uległo, a ile oparło się pokusie zakupu iPhone 5 z 67% rabatem lub Galaxy S4 z 63% zniżką - całość była bowiem jedynie pułapką phishingową.

barracudainformacja
19 czerwca 2013

Firmowa poczta bez załączników, ale z odnośnikami do Copy.com

Nowy firmware rozwiązań Barracuda Spam & Virus Firewall, przeznaczonych do ochrony serwerów pocztowych, odciąża firmową pocztę wykorzystując wirtualny dysk Copy.com do przesyłania dużych załączników. Aktualizacja daje również możliwość podglądu wiadomości szyfrowanych i pozwala na archiwizację całego ruchu pocztowego przechodzącego przez zaporę.

barracudainformacja
29 maja 2013

Każdy wirtualny dysk copy.com będzie miał przynajmniej 15GB

Barracuda Networks, znana z rozwiązań przeznaczonych do ochrony sieci firmowych, zwiększa do 15GB pojemność wszystkich bezpłatnych dysków wirtualnych w swoim serwisie copy.com. Inspiracją do podjęcia tego kroku było dla Barracudy ostatnie działanie firmy Google, która zapowiedziała, że wkrótce zunifikuje swoje usługi i odda do dyspozycji swoich użytkowników wirtualny dysk o pojemności 15GB.

barracudainformacja
28 maja 2013

Barracuda Load Balancer ADC bogatszy o kontrolę aplikacji

Firma Barracuda Networks, producent wyspecjalizowanych rozwiązań przeznaczonych do ochrony sieci firmowych, udostępniła nowe modele Barracuda Load Balancer ADC (Application Delivery Controller). Nowe urządzenia firmy Barracuda łączą w jednej platformie elastyczny load balancing ruchu sieciowego z rozbudowaną kontrolą aplikacji.

barracudainformacja
16 maja 2013

Nowy firmware w Barracuda NG Firewall z pełną inspekcją SSL i kontrolą aplikacji

Najnowszy firmware Barracuda NG Firewall rozszerzając możliwości administratora wyznacza zupełnie nowy standard w kontroli aplikacji. Od wersji 5.4.1 rozwiązanie pozwala elastycznie zarządzać ponad tysiącem popularnych aplikacji sieciowych. Dzięki pogłębionej analizie ruchu możliwa jest dokładna kontrola aktywności pracowników - również tych kryjących się za zewnętrznymi serwerami proxy. Dodatkowo aktualizacja wprowadza szereg udoskonaleń obejmujących m.in. łatwiejsze zestawianie tuneli VPN w rozbudowanych środowiskach sieciowych.

barracudainformacja
13 maja 2013

Czytelnicy WindowsNetworking.com wyróżnili Spam&Virus Firewal

Branżowy portal WindowsNetworking.com co miesiąc przeprowadza ankietę na temat produktów polecanych przez odwiedzających go administratorów. W ostatnim tego typu plebiscycie rozwiązanie Barracuda Spam & Virus Firewall otrzymało nagrodę czytelników w kategorii rozwiązania sprzętowego poświęconego zwalczaniu malware’u.

barracudainformacja