Szanowni Państwo, z dniem 31.10.2020 Dagma zakończyła współpracę dystrybucyjną z Barracuda Networks. W związku z tym wsparcie techniczne jest świadczone w ograniczonym zakresie. Część zgłoszonych przez Państwa spraw jest przekazywana bezpośrednio do producenta. W szczególności dotyczy to procesu wymiany urządzeń (RMA), w którym – z powodu decyzji producenta – nie jesteśmy już w stanie pomóc.

Co dalej?

Szukasz rozwiązania NG Firewall?

Sprawdź Stormshield

Szukasz produktu do ochrony poczty?

Sprawdź ESET Mail Security

Nagrody i recenzje

Recenzja Barracuda CloudGen Firewall F600

IT Professional (Nr 07/2018)

Redakcja miesięcznika IT Professional, skierowanego do specjalistów z branży IT, przetestowała zaporę sieciową Barracuda CloudGen Firewall F600. Produkt został zrecenzowany przez dziennikarzy w lipcowym wydaniu czasopisma, uzyskując bardzo wysoką ocenę i tym samym oficjalną rekomendację redakcji.

Przeczytaj cały artykuł

Recenzja Barracuda Backup Service

IT w Administracji (Nr 05/2018)

,,Barracuda Networks to firma od lat doceniana na rynku rozwiązań dla bezpieczeństwa danych, także w segmencie zintegrowanych systemów backupu. Jej produkty cechuje prostota obsługi i łatwość wdrażania oraz optymalizacja kosztów związanych z zarządzaniem zasobami.”

Przeczytaj cały artykuł

Recenzja Barracuda Message Archiver

Networld (Nr 11/2014)

"Urządzenia Barracuda Message Archiver mogą okazać się niezbędnym elementem wyposażenia infrastruktury. Ich zaawansowane funkcje, które pozwalają sprostać wymogom prawnym dotyczącym przechowywania wiadomości oraz skuteczność w przeszukiwaniu sprawiają, że stanowią doskonałe narzędzie do archiwizacji poczty"

Przeczytaj cały artykuł

Barracuda Advanced Threat Protecion Produktem Roku 2017
IT Professional Nr 12 (73) grudzień 2017

„Barracuda Advanced Threat Protecion to jedna z najlepszych w swojej klasie i jednocześnie wyjątkowo konkurencyjna zaawansowana platforma zabezpieczeń.”

Przeczytaj cały artykuł

NG Firewall F600 Produktem Roku 2014

Tytuł Produktu Roku trafia do najlepszych rozwiązań informatycznych - zarówno sprzętowych, jak i programowych. Samo przyznanie wyróżnień poprzedza etap nominacji i głosowania na wybrane produkty. W tym roku głosami redakcji, a więc dziennikarzy specjalizujących się w IT, najlepszym rozwiązaniem w kategorii Sprzęt - UTM i Firewall okazał się model Barracuda NG Firewall F600.

Barracuda Backup Service Produktem Roku 2015!

Redaktorzy miesięcznika IT Professional, adresowanego do ekspertów branży IT, przyznali rozwiązaniu Barracuda Backup Service prestiżowy tytuł Produktu Roku 2015, w kategorii oprogramowanie - backup.

Spam Firewall 400 Produktem Roku 2014

W najnowszym plebiscycie Produkt Roku Networld, redakcja magazynu wybrała najlepsze produkty, których wspólną cechą jest wysoka wydajność, funkcjonalność, innowacyjność i opłacalność. Rozwiązanie Barracuda Spam Firewall 400, które otrzymało nagrodę Produkt Roku 2014 Networld, według redakcji "stanowi kompletne rozwiązanie zarządzania pocztą elektroniczną, pozwala szyfrować wiadomości i magazynować je w chmurze, gdy serwer poczty jest niedostępny”.

NG Firewall F400 Produktem Roku 2013

Tytuł Produktu Roku trafia do najlepszych rozwiązań informatycznych - zarówno sprzętowych, jak i programowych. Samo przyznanie wyróżnień poprzedza etap nominacji i głosowania na wybrane produkty. W tym roku najlepszym rozwiązaniem w kategorii Sprzęt - UTM i Firewall okazał się model Barracuda NG Firewall F400.