Szanowni Państwo, z dniem 31.10.2020 Dagma zakończyła współpracę dystrybucyjną z Barracuda Networks. W związku z tym wsparcie techniczne jest świadczone w ograniczonym zakresie. Część zgłoszonych przez Państwa spraw jest przekazywana bezpośrednio do producenta. W szczególności dotyczy to procesu wymiany urządzeń (RMA), w którym – z powodu decyzji producenta – nie jesteśmy już w stanie pomóc.

Co dalej?

Szukasz rozwiązania NG Firewall?

Sprawdź Stormshield

Szukasz produktu do ochrony poczty?

Sprawdź ESET Mail Security

Wydarzenia

Weź udział w naszych wydarzeniach i dowiedz się więcej o rozwiązaniach Barracuda!

eKonferencje dla Klientów

 

Barracuda Total Email Protection

 

Masz pocztę w Office 365 lub Exchage i zastanawiasz się jak zwiększyć bezpieczeństwo poczty na miarę budżetu swojej organizacji?

 

Barracuda CloudGen Firewall. NextGen w erze chmury

 

Rozbudowana i zaawansowana platforma kontroli i ochrony sieci korporacyjnej, zarządzania i optymalizacji WAN, integracji i ochrony środowisk firmowych z chmurą.

 

Barracuda Email Security & Archiving
Bezpieczeństwo poczty

 

Na naszym wydarzeniu dowiesz się, jak chronić swoją pocztę oraz jak i dlaczego archiwizować wiadomości.

 

Barracuda Backup
Prostota i efektywność ochrony danych

 

Spejcalny, darmowy webinar poświęcony rozwiązaniu Barracuda Backup.

Webinaria techniczne

 

Barracuda Email Security Gateway

 

Poznaj sekrety kultowego rozwiązania Barracuda Email Security Gateway. Zobacz połączenie skuteczności 12 warstw skanowania z prostotą obsługi.

 

Barracuda Backup Service

 

Potrzebujesz naprawdę wygodnego narządzia do backupu, ale też do skutecznego odtwarzania? Poznaj sekrety najpopularniejszego zintegrowanego rozwiązania Barracuda Backup.

 

Barracuda CloudGen Firewall

 

Wykorzystaj potęgę zintegrowanych rozwiązań Next-Generation. Poznaj pionierskie podejście do zarządzania oraz tworzenia tuneli VPN.

 

Barracuda CloudGen Firewall - konfiguracja SSL VPN

 

Zobacz jak skonfigurować zdalny dostęp SSL VPN za pomocą Barracuda CloudGen Firewall i przekonaj się, że hasło „We simplify IT” to nie tylko pusty slogan – obsługa rozwiązań Barracuda rzeczywiście jest szybka i intuicyjna.

 

Barracuda CloudGen Firewall - konfiguracja Klienta NAC

 

Poznaj konfigurację Barracuda Network Access Client - prostego we wdrożeniu narzędzia, które zapewnia zdalny dostęp do firmowych zasobów oraz pozwala monitorować status poszczególnych urządzeń.

 

Barracuda CloudGen Firewall - konfiguracja CudaLaunch

 

Przekonaj się, jak łatwo skonfigurować CudaLaunch, czyli autorskie oprogramowanie Barracuda, pozwalające zdalnie korzystać z firmowych zasobów.