Szanowni Państwo, z dniem 31.10.2020 Dagma zakończyła współpracę dystrybucyjną z Barracuda Networks. W związku z tym wsparcie techniczne jest świadczone w ograniczonym zakresie. Część zgłoszonych przez Państwa spraw jest przekazywana bezpośrednio do producenta. W szczególności dotyczy to procesu wymiany urządzeń (RMA), w którym – z powodu decyzji producenta – nie jesteśmy już w stanie pomóc.

Co dalej?

Szukasz rozwiązania NG Firewall?

Sprawdź Stormshield

Szukasz produktu do ochrony poczty?

Sprawdź ESET Mail Security

Zostań partnerem

Program Partnerski rozwiązań Barracuda

Program Partnerski rozwiązań Barracuda powstał w celu budowania kanału sprzedaży produktów firmy Barracuda w Polsce. Każda firma, niezależnie od swojej wielkości, może zostać partnerem firmy Stormshield.

Firmy, które przystąpią do programu partnerskiego, otrzymują pełne wsparcie producenta i dystrybutora w zakresie pozyskiwania nowych klientów, wykorzystywania okazji rynkowych oraz tworzenia nowych, innowacyjnych usług dla obecnych klientów. Głównym celem programu jest pomoc w prowadzeniu biznesu przez partnerów handlowych rozwiązań Barracuda.

Kontakt

DAGMA Sp. z o.o.
Biuro bezpieczeństwa IT

40-668 Katowice
ul. Bażantów 4/2

www.dagma.com.pl

tel. 32 793 11 00
tel. 32 259 11 00
fax 32 259 11 90
email: handel@dagma.pl

Sprzedaż i Marketing

Dedykowana osoba w dziale handlowym, w celu zapewnienia pełnego wsparcia handlowego podczas negocjacji z klientem. Dostęp do materiałów marketingowych w formie elektronicznej, jak również drukowanej. Możliwość uczestniczenia w kampaniach promocyjnych dla klientów oraz partnerów handlowych. Wsparcie przy organizowaniu konferencji dla klientów oraz przy indywidualnych projektach handlowych.

Możliwość ciągłego zdobywania wiedzy

Platforma e-learningowa dostępna dla partnerów handlowych umożliwia szybki dostęp do wiedzy na temat produktów, ich funkcjonalności oraz sposobu licencjonowania. Cyklicznie organizowane są również konferencje dla Partnerów na terenie całej Polski oraz szkolenia techniczne umożliwiające zdobycie technicznej wiedzy na temat zarządzania produktami Barracuda.

Wsparcie techniczne

Każdy klient posiadający aktywny serwis na rozwiązania Barracuda może skorzystać z darmowej pomocy technicznej, świadczonej przez dystrybutora rozwiązań Barracuda w Polsce. Dodatkowo partnerzy mogą liczyć na wsparcie podczas technicznych prezentacji produktów przed zakupem licencji, jak również w trakcie wdrażania rozwiązań Barracuda u klienta.